دکتر امیر نجف زاده

دکتر امیر نجف زاده

پزشک دندانپزشک

بیضا

کد نظام پزشکی

173595
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب سه راه اصلی

آدرس:

بیضا، سه راه اصلی، طبقه فوقانی فدک

تلفن:07136783420

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر نجف زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر نجف زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر نجف زاده بسیار خوش اخلاق و کارشون بینظیر بود. ایشون تنها دندانپزشکی بودن که در زمان انجام کار تمامی مراحل را برای من توضیح می دادن و من برای اولین بار با یک خاطره خوب از دندانپزشکی از مطبشون ایشان رفتم.

انا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر نجف زاده بسیار مهربان و خوش برخورد هستن. دوستان بهتون پیشنهاد میکنم اگر از دندانپزشکی و خصوصا آمپول بی حسی میترسید بدون شک به دکتر نجف زاده مراجعه کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیر نجف زاده
نوبت مطب سه راه اصلی
رزرو آنلاین نوبت
بیضا - بیضا، سه راه اصلی، طبقه فوقانی فدک
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر نجف زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر نجف زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر نجف زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر نجف زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر نجف زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر نجف زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر نجف زاده کجا است؟
دکتر امیر نجف زاده 1 مطب در مطب سه راه اصلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر نجف زاده را ببینید.
+
آیا دکتر امیر نجف زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر نجف زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر نجف زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر نجف زاده متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر نجف زاده چه زمانی است؟
دکتر امیر نجف زاده از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر نجف زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر نجف زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر امیر نجف زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر نجف زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر نجف زادهدکتر امیر نجف زاده dr amir najaf zadeh از دکترهای متخصص دندانپزشک بیضا هستند. مطب دکتر امیر نجف زاده در بیضا، سه راه اصلی، طبقه فوقانی فدک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر نجف زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136783420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر نجف زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر نجف زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر نجف زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر نجف زاده متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر نجف زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.