کد نظام پزشکی

۶۲۴۵۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان میرداماد، بین میدان محسنی، شریعتی، پلاک 24، طبقه 3، بالای بانک توسعه صادرات ایران

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میرداماد
دکتر زهرا حاجی هاشمی
دکتر زهرا حاجی هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا حاجی هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا حاجی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا حاجی هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا حاجی هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا حاجی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حاجی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی کجا است؟
دکتر زهرا حاجی هاشمی 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا حاجی هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حاجی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا حاجی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا حاجی هاشمی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا حاجی هاشمی چه زمانی است؟
دکتر زهرا حاجی هاشمی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حاجی هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا حاجی هاشمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا حاجی هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا حاجی هاشمی 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا حاجی هاشمی

دکتر زهرا حاجی هاشمی dr zahra haji hashemi از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی در تهران، خیابان میرداماد، بین میدان محسنی، شریعتی، پلاک 24، طبقه 3، بالای بانک توسعه صادرات ایران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا حاجی هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122915213 , 02122915212 , 02122915214 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا حاجی هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا حاجی هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا حاجی هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا حاجی هاشمی تخصص داخلی ، فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا حاجی هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.