دکتر مهرناز ایمانی

دکتر مهرناز ایمانی

تخصص داخلی

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اندوکرینولوژی
تهران

کد نظام پزشکی

70182
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه ایرانیان، ساختمان زرین 1 ، واحد یک

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرناز ایمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرناز ایمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوب و باوقاری از نظر رفتار و همچنین مسلط به حرفه پزشکی مورد تخصص

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام همسر من نزدیک ۲سال ک تحت نظر خانم دکتر هست ایشون فوق العاده مهربان پرحوصله دانش علمی بالا و باتجربه و همینطور با چهره و لحن زیباشون آرامش میدن برای بارداری تحت نظرشو بود همسرم ک دقیقا به سبک اروپایی تیروئید رو پایین نگهداشتن بدون اینکه مشکلی پیش بیاد ک دکتر زنان فوق العاده راضی بود از این قضیه گرچه بچمون سقط شد ولی خب خانم دکتر ایمانی با مهربونی و دلداری بهمون روحیه دادن ک از بابت تیروئید خیالمون راحت کردن

محمد حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر خیلی باحوصله هستند . دقیق به حرف های مریضشون گوش میکنند.

پریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام برخورد ایشان بسیار عالی بود پزشک حاذقی هستن من ایشان را پیشنهاد میکنم

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی ،صبور ،باحوصله

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرناز ایمانی
نوبت مطب شهرک غرب
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه ایرانیان، ساختمان زرین 1 ، واحد یک
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 15:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرناز ایمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرناز ایمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرناز ایمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرناز ایمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرناز ایمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز ایمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرناز ایمانی کجا است؟
دکتر مهرناز ایمانی 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرناز ایمانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرناز ایمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز ایمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرناز ایمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرناز ایمانی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرناز ایمانی چه زمانی است؟
دکتر مهرناز ایمانی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرناز ایمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرناز ایمانی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر مهرناز ایمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرناز ایمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرناز ایمانیدکتر مهرناز ایمانی dr mehrnaz imani از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مهرناز ایمانی در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، روبروی اریکه ایرانیان، ساختمان زرین 1 ، واحد یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرناز ایمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188697098-09011710610-02186127454 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرناز ایمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرناز ایمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرناز ایمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرناز ایمانی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرناز ایمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.