دکتر معصومه فلاح رجب زاده

دکتر معصومه فلاح رجب زاده

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

55023

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، خیابان شهید رمضانی دهقان، جنب عکاسی ایران فیلم، پلاک 41، طبقه 1

تلفن:02166003202

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه فلاح رجب زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر معصومه فلاح رجب زاده
نوبت مطب آزادی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان آزادی، خیابان شهید رمضانی دهقان، جنب عکاسی ایران فیلم، پلاک 41، طبقه 1

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه فلاح رجب زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه فلاح رجب زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه فلاح رجب زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه فلاح رجب زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه فلاح رجب زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه فلاح رجب زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه فلاح رجب زاده کجا است؟
دکتر معصومه فلاح رجب زاده 1 مطب در مطب آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه فلاح رجب زاده را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه فلاح رجب زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه فلاح رجب زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه فلاح رجب زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه فلاح رجب زاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه فلاح رجب زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر معصومه فلاح رجب زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه فلاح رجب زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه فلاح رجب زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه فلاح رجب زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه فلاح رجب زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر معصومه فلاح رجب زادهدکتر معصومه فلاح رجب زاده dr masomeh falah rajabzadeh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر معصومه فلاح رجب زاده در تهران، خیابان آزادی، خیابان شهید رمضانی دهقان، جنب عکاسی ایران فیلم، پلاک 41، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه فلاح رجب زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166003202 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه فلاح رجب زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه فلاح رجب زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه فلاح رجب زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه فلاح رجب زاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه فلاح رجب زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.