%79
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک a، طبقه چهارم، واحد ۴۰۳

تلفن:03132240813

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد سعید بهرادمنش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد سعید بهرادمنش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%79
11 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

متخصص ، مهربان و محترم هستند

عباس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با اخلاق و مهربان . با سواد و با کمالات .

ایوت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار با تجربه و با حوصله ای هستند ولی متاسفانه نوبت گیری انقدر سخت شده که شاید مجبور بشم پزشکمو تغییر بدم

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار خوب، خوش اخلاق و باسواد.فقط گرفتن نوبت بسیار مشکل است و زمان انتظار در مطب ممکنه 2 ساعت هم بشه.

حدیث
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عااالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد سعید بهرادمنش
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک a، طبقه چهارم، واحد ۴۰۳

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد سعید بهرادمنش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد سعید بهرادمنش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد سعید بهرادمنش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد سعید بهرادمنش چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد سعید بهرادمنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعید بهرادمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد سعید بهرادمنش کجا است؟
دکتر محمد سعید بهرادمنش 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد سعید بهرادمنش را ببینید.
+
آیا دکتر محمد سعید بهرادمنش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعید بهرادمنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد سعید بهرادمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد سعید بهرادمنش متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد سعید بهرادمنش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد سعید بهرادمنش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سعید بهرادمنش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد سعید بهرادمنش چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر محمد سعید بهرادمنش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد سعید بهرادمنش 4 از 5 است.

درباره دکتر محمد سعید بهرادمنشدکتر محمد سعید بهرادمنش dr mohammad saeid behrad manesh از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر محمد سعید بهرادمنش در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک a، طبقه چهارم، واحد ۴۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد سعید بهرادمنش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240813 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد سعید بهرادمنش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد سعید بهرادمنش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد سعید بهرادمنش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد سعید بهرادمنش متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد سعید بهرادمنش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.