دکتر حمید حسین پور

دکتر حمید حسین پور

تخصص جراحی مغز و اعصاب

ارومیه

کد نظام پزشکی

140798

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان حسنی

آدرس:

ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان آیجان، طبقه ۶، واحد ۱۱

تلفن:04433479091

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید حسین پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید حسین پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان حسنی
ارومیه - ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان آیجان، طبقه ۶، واحد ۱۱


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید حسین پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید حسین پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید حسین پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید حسین پور چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید حسین پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حسین پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید حسین پور کجا است؟
دکتر حمید حسین پور 1 مطب در مطب خیابان حسنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید حسین پور را ببینید.
+
آیا دکتر حمید حسین پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حسین پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید حسین پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید حسین پور متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید حسین پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمید حسین پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید حسین پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید حسین پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمید حسین پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید حسین پور 0 از 5 است.
درباره دکتر حمید حسین پور


دکتر حمید حسین پور dr hamid hosein pur از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب ارومیه هستند. مطب دکتر حمید حسین پور در ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان آیجان، طبقه ۶، واحد ۱۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید حسین پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433479091 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید حسین پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید حسین پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید حسین پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید حسین پور متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید حسین پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.