دکتر مهسا ستوده

دکتر مهسا ستوده

تخصص داخلی

تنکابن

کد نظام پزشکی

133500

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

تنکابن، خیابان امام، کوچه شهید مروتی، ساختمان پزشکان کاپری، طبقه دوم، واحد ۱۹

تلفن:01154222084

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا ستوده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهسا ستوده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام
تنکابن - تنکابن، خیابان امام، کوچه شهید مروتی، ساختمان پزشکان کاپری، طبقه دوم، واحد ۱۹


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا ستوده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا ستوده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا ستوده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا ستوده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا ستوده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا ستوده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا ستوده کجا است؟
دکتر مهسا ستوده 1 مطب در مطب خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا ستوده را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا ستوده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا ستوده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا ستوده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا ستوده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا ستوده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهسا ستوده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا ستوده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا ستوده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهسا ستوده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا ستوده 0 از 5 است.
درباره دکتر مهسا ستوده


دکتر مهسا ستوده dr mahsa sotodeh از دکترهای متخصص داخلی تنکابن هستند. مطب دکتر مهسا ستوده در تنکابن، خیابان امام، کوچه شهید مروتی، ساختمان پزشکان کاپری، طبقه دوم، واحد ۱۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا ستوده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01154222084 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا ستوده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا ستوده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا ستوده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا ستوده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا ستوده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.