دکتر هاله اللهی

دکتر هاله اللهی

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

95988

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان شهید صارمی

آدرس:

مشهد، هاشمیه 25، تقاطع شهید صارمی، سمت چپ، جنب آرایشی سایه، پلاک 8، طبقه 6

تلفن:09036244903

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هاله اللهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هاله اللهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شهید صارمی
مشهد - مشهد، هاشمیه 25، تقاطع شهید صارمی، سمت چپ، جنب آرایشی سایه، پلاک 8، طبقه 6


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هاله اللهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاله اللهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هاله اللهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هاله اللهی چقدر است؟
هزینه ویزیت هاله اللهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاله اللهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هاله اللهی کجا است؟
دکتر هاله اللهی 1 مطب در مطب خیابان شهید صارمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هاله اللهی را ببینید.
+
آیا دکتر هاله اللهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاله اللهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هاله اللهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاله اللهی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هاله اللهی چه زمانی است؟
دکتر هاله اللهی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هاله اللهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هاله اللهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هاله اللهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هاله اللهی 0 از 5 است.
درباره دکتر هاله اللهی


دکتر هاله اللهی dr haleh allahi از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر هاله اللهی در مشهد، بلوار پیروزی، نبش پیروزی ۳۸، جنب داروخانه دکتر منتظمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هاله اللهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138832951 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هاله اللهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هاله اللهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هاله اللهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هاله اللهی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هاله اللهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.