%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

اصفهان، فردوسی، چهارراه فلسطین، ساختمان حکیم، طبقه ۲

تلفن:03132232472

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور سیاوش دستجردی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور سیاوش دستجردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار دکتر مهربان و خوش برخورد هستند، تشخیص هم عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منصور سیاوش دستجردی
نوبت مطب خیابان فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، فردوسی، چهارراه فلسطین، ساختمان حکیم، طبقه ۲

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور سیاوش دستجردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور سیاوش دستجردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور سیاوش دستجردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور سیاوش دستجردی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور سیاوش دستجردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سیاوش دستجردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور سیاوش دستجردی کجا است؟
دکتر منصور سیاوش دستجردی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور سیاوش دستجردی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور سیاوش دستجردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سیاوش دستجردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور سیاوش دستجردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور سیاوش دستجردی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور سیاوش دستجردی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصور سیاوش دستجردی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور سیاوش دستجردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور سیاوش دستجردی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر منصور سیاوش دستجردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور سیاوش دستجردی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور سیاوش دستجردیدکتر منصور سیاوش دستجردی dr mansoor siyavash dast jerdi از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر منصور سیاوش دستجردی در اصفهان، فردوسی، چهارراه فلسطین، ساختمان حکیم، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور سیاوش دستجردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132232472 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور سیاوش دستجردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور سیاوش دستجردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور سیاوش دستجردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور سیاوش دستجردی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور سیاوش دستجردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.