دکتر احسان منصوریان

دکتر احسان منصوریان

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

مشهد

کد نظام پزشکی

95884
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان منصوریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان منصوریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رادوین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالي بودن بسيار پرحوصله و مهربان

سیدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پیشنهاد میکنم حتمن برین عالی مهربان با دقت راهنمایی میکنن

سیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی چون دفعه اولم بود دکتر اورولوژی میرفتم استرس و خجالت داشتم ولی آقای دکتر با برخورد عالی و راهنمایی دقیق رویه درمان رو شروع کردم

بهروز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب

غلامعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتربه صحبت های مریض دقت می کنند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احسان منصوریان
نوبت مطب امامت
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد،بلوار امامت، خیابان امامت 34، ساختمان پزشکان امامت، طبقه 5
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان منصوریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان منصوریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان منصوریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان منصوریان چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان منصوریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان منصوریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان منصوریان کجا است؟
دکتر احسان منصوریان 1 مطب در مطب امامت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احسان منصوریان را ببینید.
+
آیا دکتر احسان منصوریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان منصوریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان منصوریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان منصوریان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان منصوریان چه زمانی است؟
دکتر احسان منصوریان از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان منصوریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان منصوریان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر احسان منصوریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان منصوریان 5 از 5 است.

درباره دکتر احسان منصوریاندکتر احسان منصوریان dr ehsan mansorian از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر احسان منصوریان در مشهد،بلوار امامت، خیابان امامت 34، ساختمان پزشکان امامت، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان منصوریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136110710 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان منصوریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان منصوریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان منصوریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان منصوریان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان منصوریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.