دکتر کاظم قاجاری

دکتر کاظم قاجاری

تخصص چشم پزشکی

مشهد

کد نظام پزشکی

18351
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، بین احمدآباد ۷و۹، ساختمان ۱۳۱

تلفن:05138437326

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • بانک ملت
 • بانک سپه

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاظم قاجاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاظم قاجاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یسنا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک با سوادی در زمینه چشم هستند و خوشی خورد

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند. من راضی بودم خوش برخورد بودند.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک فهمیده و بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کاظم قاجاری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار احمدآباد
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، بین احمدآباد ۷و۹، ساختمان ۱۳۱


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاظم قاجاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاظم قاجاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاظم قاجاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاظم قاجاری چقدر است؟
هزینه ویزیت کاظم قاجاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم قاجاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاظم قاجاری کجا است؟
دکتر کاظم قاجاری 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاظم قاجاری را ببینید.
+
آیا دکتر کاظم قاجاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم قاجاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاظم قاجاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاظم قاجاری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاظم قاجاری چه زمانی است؟
دکتر کاظم قاجاری از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم قاجاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاظم قاجاری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر کاظم قاجاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاظم قاجاری 5 از 5 است.
درباره دکتر کاظم قاجاری


دکتر کاظم قاجاری dr kazem ghajari از دکترهای متخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر کاظم قاجاری در مشهد، بلوار احمدآباد، بین احمدآباد ۷و۹، ساختمان ۱۳۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاظم قاجاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138437326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاظم قاجاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاظم قاجاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاظم قاجاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاظم قاجاری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاظم قاجاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.