دکتر زهرا تختی

دکتر زهرا تختی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

83274
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا تختی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا تختی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شیرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خدا نگهدارشون باشه.

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

آتنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله بودن راضی بودم

ریحانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبین من دفعه دوم بود مراجعه کردم پیششون که راضی ام هم مهربون هستن هم کامل گوش میدن به صحبت مریض

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا تختی
نوبت مطب امامت
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار امامت، امامت 7، پلاک 97.1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا تختی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا تختی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا تختی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا تختی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا تختی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا تختی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا تختی کجا است؟
دکتر زهرا تختی 1 مطب در مطب امامت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا تختی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا تختی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا تختی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا تختی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا تختی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا تختی چه زمانی است؟
دکتر زهرا تختی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا تختی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا تختی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زهرا تختی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا تختی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا تختیدکتر زهرا تختی dr zahra takhti از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر زهرا تختی در مشهد، بلوار امامت، امامت 7، پلاک 97.1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا تختی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136041080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا تختی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا تختی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا تختی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا تختی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا تختی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.