دکتر علی مصطفوی

دکتر علی مصطفوی

تخصص ارتوپدی

جراح و متخصص بیماری های استخوان، مفاصل و شکستگی ها
کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۹۶۸۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، کوچه یادگاری، ساختمان استقلال

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی مصطفوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی مصطفوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
ملاحظات

بیماران محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب هست و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر علی مصطفوی
دکتر علی مصطفوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی مصطفوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی مصطفوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی مصطفوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی مصطفوی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی مصطفوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصطفوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی مصطفوی کجا است؟
دکتر علی مصطفوی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی مصطفوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی مصطفوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصطفوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی مصطفوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی مصطفوی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی مصطفوی چه زمانی است؟
دکتر علی مصطفوی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مصطفوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی مصطفوی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر علی مصطفوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی مصطفوی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی مصطفویدکتر علی مصطفوی dr ali mostafavi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی کرج هستند. مطب دکتر علی مصطفوی در کرج، چهارراه طالقانی، کوچه یادگاری، ساختمان استقلال واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی مصطفوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632264520 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی مصطفوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی مصطفوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی مصطفوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی مصطفوی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی مصطفوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.