دکتر محمد قربانیان

دکتر محمد قربانیان

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

18540
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب مطهری شمالی

آدرس:

مشهد، مطهری شمالی، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه رمضانی

تلفن:05137317202

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد قربانیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد قربانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسسسیار خوبی هستن ، اول خدا بعد ایشون . تشخیصشون بسیااار دقیق و عالیه ، خیلی با حوصله و خوش برخورد هستن و مادر رو اروم میکنن .

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن با صبر و حوصله مریض میبینند.

مهیار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر حاذقی هستن من دکترای زیادی رفتم اما همون تجربه رو دارن به علاوه اینکه بسیار به حرف مریض گوش میدن و باصبر هستن و برای نوبت گرفتن مشکلات بقیه دکترا رو ندارن.دکتر خودم بودن الان دکتر پسرم هستن.خدا خیرشون بده

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام. دکترقربانیان خیلی آرام ودقیق به حرفهای مریض گوش میکنند. و بعد نظرشون رو میدند. و بسیار دکتر خوبی هستند. دوستشون سبک هست. بیماری پسرم تیروئد بود و تشخیص دادند. ممنونم

سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با تجربه و خوبی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد قربانیان
نوبت مطب مطهری شمالی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، مطهری شمالی، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه رمضانی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد قربانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد قربانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد قربانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد قربانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد قربانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد قربانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد قربانیان کجا است؟
دکتر محمد قربانیان 1 مطب در مطب مطهری شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد قربانیان را ببینید.
+
آیا دکتر محمد قربانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد قربانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد قربانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد قربانیان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد قربانیان چه زمانی است؟
دکتر محمد قربانیان از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد قربانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد قربانیان چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمد قربانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد قربانیان 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد قربانیاندکتر محمد قربانیان dr mohammad ghorbanian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر محمد قربانیان در مشهد، مطهری شمالی، چهارراه 35 متری، جنب داروخانه رمضانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد قربانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137317202 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد قربانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد قربانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد قربانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد قربانیان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد قربانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.