دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، نرسیده به خیابان توحید، کوچه زمانی، مجتمع پردیس، بلوک 2، طبقه 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا صبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا صبری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دروازه شیراز
اصفهان - اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، نرسیده به خیابان توحید، کوچه زمانی، مجتمع پردیس، بلوک 2، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا صبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا صبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا صبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا صبری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا صبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا صبری کجا است؟
دکتر محمدرضا صبری 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا صبری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا صبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا صبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا صبری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا صبری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا صبری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا صبری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا صبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا صبری 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا صبری


دکتر محمدرضا صبری dr mohammadreza sabri از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا صبری در اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، نرسیده به خیابان توحید، کوچه زمانی، مجتمع پردیس، بلوک 2، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا صبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136210051-03136210050-03136210052 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا صبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا صبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا صبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا صبری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا صبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.