دکتر فریبا مدرسی

دکتر فریبا مدرسی

پزشک عمومی

کرج

کد نظام پزشکی

43987
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهیدبهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه4، واحد16

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا مدرسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا مدرسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ابولفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی پزشک خوش اخلاقی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فریبا مدرسی
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهیدبهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه4، واحد16
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا مدرسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا مدرسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا مدرسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا مدرسی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا مدرسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا مدرسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا مدرسی کجا است؟
دکتر فریبا مدرسی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا مدرسی را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا مدرسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا مدرسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا مدرسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا مدرسی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا مدرسی چه زمانی است؟
دکتر فریبا مدرسی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا مدرسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا مدرسی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فریبا مدرسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا مدرسی 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا مدرسیدکتر فریبا مدرسی dr fariba modaresi از دکترهای متخصص عمومی کرج هستند. مطب دکتر فریبا مدرسی در کرج، خیابان شهیدبهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه4، واحد16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا مدرسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632224546-02632225162 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا مدرسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا مدرسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا مدرسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا مدرسی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا مدرسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.