کد نظام پزشکی

83871

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی
  • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، نرسیده به همت، روبه روی پمپ بنزین پارک شریعتی، پلاک 985

تلفن:02126294956

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساغر عرب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شریعتی
دکتر ساغر عرب
دکتر ساغر عرب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساغر عرب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساغر عرب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساغر عرب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساغر عرب چقدر است؟
هزینه ویزیت ساغر عرب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساغر عرب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساغر عرب کجا است؟
دکترساغر عرب مطب شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ساغر عرب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ساغر عرب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساغر عرب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساغر عرب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساغر عرب متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساغر عرب چه زمانی است؟
دکتر ساغر عرب از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ساغر عرب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساغر عرب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ساغر عرب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساغر عرب 0 از 5 است.

درباره دکتر ساغر عربدکترساغر عرب dr saghar arab از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر ساغر عرب در تهران، شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، نرسیده به همت، روبه روی پمپ بنزین پارک شریعتی، پلاک 985 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساغر عرب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126294956 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساغر عرب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساغر عرب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساغر عرب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساغر عرب متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساغر عرب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.