دکتر معصومه قاضی میرسعید

دکتر معصومه قاضی میرسعید

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و آی وی اف

تهران

کد نظام پزشکی

117355

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی
  • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران

آدرس:

تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام

تلفن:02142500

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه قاضی میرسعید بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر معصومه قاضی میرسعید
نوبت مطب کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه قاضی میرسعید را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه قاضی میرسعید نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه قاضی میرسعید در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه قاضی میرسعید چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه قاضی میرسعید با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه قاضی میرسعید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه قاضی میرسعید کجا است؟
دکتر معصومه قاضی میرسعید 1 مطب در کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه قاضی میرسعید را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه قاضی میرسعید امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه قاضی میرسعید در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه قاضی میرسعید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه قاضی میرسعید متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه قاضی میرسعید چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر معصومه قاضی میرسعید تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه قاضی میرسعید در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه قاضی میرسعید چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه قاضی میرسعید رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه قاضی میرسعید 0 از 5 است.

درباره دکتر معصومه قاضی میرسعیددکتر معصومه قاضی میرسعید dr masume ghazi mirsaeid از دکترهای متخصص نازایی و آی وی اف تهران هستند. مطب دکتر معصومه قاضی میرسعید در تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه قاضی میرسعید می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02142500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه قاضی میرسعید و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه قاضی میرسعید هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه قاضی میرسعید فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه قاضی میرسعید متخصص نازایی و آی وی اف نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله نازایی و آی وی اف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه قاضی میرسعید مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.