دکتر مجید امین نژاد

دکتر مجید امین نژاد

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

کرج

کد نظام پزشکی

39877
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، کوچه شهروز مظفری نیا، پلاک90، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید امین نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید امین نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار عالی بعد به دنیا اومدن دخترم تنها دکتری که با معاینه متوجه در رفتگی لگن دخترم شد ایشون بودند قبل ایشون دکترای دیگه بردم ولی ایشون فقط تشخیص دادند

حسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسلام تشخيص و درمان براي بيماري عالي و دارو را با توجه به جسم و قد و وزن کودک تجويز مي نمايد در کل عالي و بالاتر از ان

ساناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من دخترم نارس به دنیا اومد و از همون اول زیر نظر ایشون بود تا الان که ۹ماهشه دارو الکی نمیدن و خیلی با دقت ویزیت می‌کنند و قشنگ به حرفم گوش میدن

ندا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر امین نژاد بسیار عالی و خوب هستن اما بسیار به سختی میشه ازشون نوبت گرفت

راحله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مجید امین نژاد
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - ، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، کوچه شهروز مظفری نیا، پلاک90، طبقه دوم
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید امین نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید امین نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید امین نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید امین نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید امین نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید امین نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید امین نژاد کجا است؟
دکتر مجید امین نژاد 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید امین نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر مجید امین نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید امین نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید امین نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید امین نژاد متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید امین نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مجید امین نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید امین نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید امین نژاد چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر مجید امین نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید امین نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید امین نژاددکتر مجید امین نژاد dr majid aminnezhad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر مجید امین نژاد در کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، کوچه شهروز مظفری نیا، پلاک90، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید امین نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632241904-02632279262-09197840207 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید امین نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید امین نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید امین نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید امین نژاد متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید امین نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.