دکتر ابوالفضل نجاری

دکتر ابوالفضل نجاری

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

67418

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان مفتح

آدرس:

مشهد، خیابان طلاب، مفتح 14، مقابل بیمارستان هاشمی نژاد، ساختمان پزشکان اندیشه

تلفن:05132773900

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل نجاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ابوالفضل نجاری
نوبت مطب خیابان مفتح
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان طلاب، مفتح 14، مقابل بیمارستان هاشمی نژاد، ساختمان پزشکان اندیشه
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل نجاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل نجاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل نجاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل نجاری چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل نجاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل نجاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل نجاری کجا است؟
دکتر ابوالفضل نجاری 1 مطب در مطب خیابان مفتح دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالفضل نجاری را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل نجاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل نجاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل نجاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل نجاری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل نجاری چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل نجاری از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل نجاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل نجاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابوالفضل نجاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل نجاری 0 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل نجاریدکتر ابوالفضل نجاری dr abolfazl najari از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر ابوالفضل نجاری در مشهد، خیابان طلاب، مفتح 14، مقابل بیمارستان هاشمی نژاد، ساختمان پزشکان اندیشه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل نجاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132773900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل نجاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل نجاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل نجاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل نجاری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل نجاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.