دکتر سید حسن میری نژاد

دکتر سید حسن میری نژاد

تخصص ارتوپدی

مشهد

کد نظام پزشکی

69593
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان طلاب

آدرس:

مشهد، خیابان طلاب، مفتح 14، مقابل بیمارستان هاشمی نژاد، ساختمان پزشکان اندیشه

تلفن:05132787010

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • روستاییان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسن میری نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسن میری نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسلام ..من سال ۹۶مشکل زانو داشتم که جراحی شدم ..خیلی راضی هستم ..و چندین ساله که مشکلی ندارم ..خداروشکر ..عالی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید حسن میری نژاد
نوبت مطب خیابان طلاب
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان طلاب، مفتح 14، مقابل بیمارستان هاشمی نژاد، ساختمان پزشکان اندیشه

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسن میری نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسن میری نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن میری نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسن میری نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسن میری نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن میری نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسن میری نژاد کجا است؟
دکتر سید حسن میری نژاد 1 مطب در مطب خیابان طلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسن میری نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسن میری نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن میری نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسن میری نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسن میری نژاد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسن میری نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حسن میری نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسن میری نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسن میری نژاد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید حسن میری نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسن میری نژاد 3 از 5 است.

درباره دکتر سید حسن میری نژاددکتر سید حسن میری نژاد dr hasan mirinezhad از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر سید حسن میری نژاد در مشهد، خیابان طلاب، مفتح 14، مقابل بیمارستان هاشمی نژاد، ساختمان پزشکان اندیشه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسن میری نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132787010 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسن میری نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسن میری نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسن میری نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسن میری نژاد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسن میری نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.