دکتر بهرام علیایی

دکتر بهرام علیایی

تخصص چشم پزشکی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۷۷۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، بین اداره پست و میدان شهدا، ساختمان امید، طبقه 2، واحد204

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهرام علیایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهرام علیایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
دکتر بهرام علیایی
دکتر بهرام علیایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهرام علیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهرام علیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهرام علیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهرام علیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهرام علیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام علیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهرام علیایی کجا است؟
دکتر بهرام علیایی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهرام علیایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهرام علیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام علیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهرام علیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهرام علیایی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهرام علیایی چه زمانی است؟
دکتر بهرام علیایی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام علیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهرام علیایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بهرام علیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهرام علیایی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهرام علیاییدکتر بهرام علیایی dr bahram aliyaeei از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر بهرام علیایی در کرج، چهارراه طالقانی، بین اداره پست و میدان شهدا، ساختمان امید، طبقه 2، واحد204 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهرام علیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632265625-02632265726 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهرام علیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهرام علیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهرام علیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهرام علیایی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهرام علیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.