زینب غلامی

زینب غلامی

کارشناس ارشد تغذیه

کد نظام پزشکی

ت- 3826

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زینب غلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از زینب غلامی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زینب غلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب غلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زینب غلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زینب غلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب غلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زینب غلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زینب غلامی کجا است؟
دکتر زینب غلامی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا زینب غلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب غلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زینب غلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب غلامی متخصص تغذیه هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زینب غلامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زینب غلامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل زینب غلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زینب غلامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زینب غلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زینب غلامی 0 از 5 است.

درباره زینب غلامیدکتر زینب غلامی zeynab gholami از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب زینب غلامی در شیراز، قدوسی غربی، نبش خیابان شهید محلاتی، ساختمان سینا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زینب غلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136313781 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زینب غلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زینب غلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زینب غلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زینب غلامی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زینب غلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.