دکتر سارا اسعدی

دکتر سارا اسعدی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

مشهد

کد نظام پزشکی

111877
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار معلم

آدرس:

مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۸ و ۱۰، برج آبشار، طبقه ۹

تلفن:05136145464

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • بانک سپه
 • بانک رفاه
 • بانک کشاورزی
 • بانک ملی
 • بانک مسکن

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا اسعدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا اسعدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوش برخورد و دلسوزی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا اسعدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار معلم
مشهد - مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۸ و ۱۰، برج آبشار، طبقه ۹


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا اسعدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا اسعدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا اسعدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا اسعدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا اسعدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا اسعدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا اسعدی کجا است؟
دکتر سارا اسعدی 1 مطب در مطب بلوار معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا اسعدی را ببینید.
+
آیا دکتر سارا اسعدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا اسعدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا اسعدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا اسعدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا اسعدی چه زمانی است؟
دکتر سارا اسعدی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا اسعدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا اسعدی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سارا اسعدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا اسعدی 3 از 5 است.
درباره دکتر سارا اسعدی


دکتر سارا اسعدی dr sara asadi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر سارا اسعدی در مشهد، بلوار معلم، بین معلم ۸ و ۱۰، برج آبشار، طبقه ۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا اسعدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136145464 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا اسعدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا اسعدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا اسعدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا اسعدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا اسعدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.