سعیده رعیت نوش آبادی

سعیده رعیت نوش آبادی

کارشناس تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-7541

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب مرزداران

آدرس:

تهران، مرزداران، بعد از یادگار، جنب شیرینی ماه بانو، ساختمان تتیس، طبقه ۴، واحد ۱۰

تلفن:09901789631

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سعیده رعیت نوش آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سعیده رعیت نوش آبادی
نوبت مطب مرزداران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، مرزداران، بعد از یادگار، جنب شیرینی ماه بانو، ساختمان تتیس، طبقه ۴، واحد ۱۰
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سعیده رعیت نوش آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیده رعیت نوش آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سعیده رعیت نوش آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سعیده رعیت نوش آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیده رعیت نوش آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سعیده رعیت نوش آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سعیده رعیت نوش آبادی کجا است؟
دکتر سعیده رعیت نوش آبادی 1 مطب در مطب مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سعیده رعیت نوش آبادی را ببینید.
+
آیا سعیده رعیت نوش آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده رعیت نوش آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سعیده رعیت نوش آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیده رعیت نوش آبادی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سعیده رعیت نوش آبادی چه زمانی است؟
دکتر سعیده رعیت نوش آبادی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سعیده رعیت نوش آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سعیده رعیت نوش آبادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سعیده رعیت نوش آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سعیده رعیت نوش آبادی 0 از 5 است.

درباره سعیده رعیت نوش آبادیدکتر سعیده رعیت نوش آبادی saeideh raeyat noosh abadi از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب سعیده رعیت نوش آبادی در تهران، مرزداران، بعد از یادگار، جنب شیرینی ماه بانو، ساختمان تتیس، طبقه ۴، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سعیده رعیت نوش آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09901789631 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سعیده رعیت نوش آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سعیده رعیت نوش آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سعیده رعیت نوش آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سعیده رعیت نوش آبادی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سعیده رعیت نوش آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.