دکتر علی اکبر میرثانی

دکتر علی اکبر میرثانی

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

39330

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب معلم

آدرس:

مشهد، بلوار معلم، مابین معلم ۸و۱۰، برج آبشار، طبقه ۱۱

تلفن:05136016335

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر میرثانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اکبر میرثانی
نوبت مطب معلم
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار معلم، مابین معلم ۸و۱۰، برج آبشار، طبقه ۱۱
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر میرثانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر میرثانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر میرثانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر میرثانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر میرثانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر میرثانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر میرثانی کجا است؟
دکتر علی اکبر میرثانی 1 مطب در مطب معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر میرثانی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر میرثانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر میرثانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر میرثانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر میرثانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر میرثانی چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر میرثانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر میرثانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر میرثانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی اکبر میرثانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر میرثانی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر میرثانیدکتر علی اکبر میرثانی dr ali akbar mir sani از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر علی اکبر میرثانی در مشهد، بلوار معلم، مابین معلم ۸و۱۰، برج آبشار، طبقه ۱۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر میرثانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136016335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر میرثانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر میرثانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر میرثانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر میرثانی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر میرثانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.