دکتر نسرین سیروس رضایی

دکتر نسرین سیروس رضایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

ارومیه

کد نظام پزشکی

112579

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار مولوی

آدرس:

ارومیه، بلوار مولوی، ساختمان بهبود، طبقه ۶، واحد ۱۸

تلفن:04433484540

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی
  • بانک کشاورزی
  • سلامت
  • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین سیروس رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نسرین سیروس رضایی
نوبت مطب بلوار مولوی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، بلوار مولوی، ساختمان بهبود، طبقه ۶، واحد ۱۸
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین سیروس رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین سیروس رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین سیروس رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین سیروس رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین سیروس رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سیروس رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین سیروس رضایی کجا است؟
دکتر نسرین سیروس رضایی 1 مطب در مطب بلوار مولوی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین سیروس رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین سیروس رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سیروس رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین سیروس رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین سیروس رضایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین سیروس رضایی چه زمانی است؟
دکتر نسرین سیروس رضایی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سیروس رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین سیروس رضایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین سیروس رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین سیروس رضایی 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین سیروس رضاییدکتر نسرین سیروس رضایی dr nasrin siros rezaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی ارومیه هستند. مطب دکتر نسرین سیروس رضایی در ارومیه، بلوار مولوی، ساختمان بهبود، طبقه ۶، واحد ۱۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین سیروس رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04433484540 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین سیروس رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین سیروس رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین سیروس رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین سیروس رضایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین سیروس رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.