دکتر حسین علیمردانی

دکتر حسین علیمردانی

تخصص چشم پزشکی

کرج

کد نظام پزشکی

33445
%82
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب طالقانی جنوبی

آدرس:

کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، لاله 5، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم، واحد205

تلفن:02632724001

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین علیمردانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین علیمردانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%82
9 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نمی‌دونم طبابتشون چطوره اولین بار مطبشون رفتم. ولی وقت زیادی برای مریض نمی‌زارن در مورد بیماری وعلت و راه های درمان بیماری هم با بیمار صحبت نمی‌کنند.

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

هستی‌
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر توانایی هستند

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی باتجربه و دقیق هستن

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی...

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین علیمردانی
نوبت مطب طالقانی جنوبی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، لاله 5، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم، واحد205
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین علیمردانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین علیمردانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین علیمردانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین علیمردانی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین علیمردانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین علیمردانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین علیمردانی کجا است؟
دکتر حسین علیمردانی 1 مطب در مطب طالقانی جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین علیمردانی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین علیمردانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین علیمردانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین علیمردانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین علیمردانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین علیمردانی چه زمانی است؟
دکتر حسین علیمردانی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین علیمردانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین علیمردانی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر حسین علیمردانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین علیمردانی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین علیمردانیدکتر حسین علیمردانی dr hosein alimardani از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر حسین علیمردانی در کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، لاله 5، ساختمان پاسارگاد، طبقه دوم، واحد205 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین علیمردانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632724001 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین علیمردانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین علیمردانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین علیمردانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین علیمردانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین علیمردانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.