دکتر الهه محقق منتظری

دکتر الهه محقق منتظری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

141109
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

تشخیص و درمان انواع سردرد،سرگیجه،تاری دید،وزوزگوش،فراموشی و الزایمر،درد گردن،کمر درد،درد اندام،دیسک گردن و کمر و سیاتیک،سکته مغزی،خونریزی مغز،ضربه به سر،تومور مغزی،اختلالات خواب،اختلالات اعصاب ارثی،بیماری های عضلانی و میوپاتی ها،بی حسی اندام،لرزش دست،انوا تیک های عصبی و اختلالت حرکتی اندام ها،بیماری ام اس،پارکینسون،انواع تشنج،اضطراب،افسردگی و سایر مشکلات اعصاب،بیماری های اعصاب محیطی همچون سندرم کارپال تونل،گیلن باره،انواع نوروپاتی ها همچون نوروپاتی دیابتی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار بهشتی

آدرس:

کرج، بلوار بهشتی، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالبانی، برج قائم، طبقه ۹، واحد ۲۹

تلفن:02632281743

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهه محقق منتظری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه محقق منتظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

نادیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

انسان بسیار متین و دکتری مجرب و کاردرست

سید احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بار اول بود خدمتشون شرفیاب شدیم واسه دخترم وقت گرفتم و رفتیم پیششون پزشک محترم و با حوصله ای هستن ولی تا نتیجه کافی نگیرم نمیتونن راجع به مهارت پزشکی‌شون اظهار نظر کنم. نوبت بعدی نظر آخرمو خواهم گفت

شکیبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خدمات ایشون به حل مشکل من کمک کرد

باهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستن برای اولین بار برخورد بسیار خوبی داشتن و کاملا به صحبت ها گوش میدادن

روژان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر الهه محقق منتظری
نوبت مطب بلوار بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، بلوار بهشتی، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالبانی، برج قائم، طبقه ۹، واحد ۲۹

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه محقق منتظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه محقق منتظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه محقق منتظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه محقق منتظری چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه محقق منتظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه محقق منتظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه محقق منتظری کجا است؟
دکتر الهه محقق منتظری 1 مطب در مطب بلوار بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهه محقق منتظری را ببینید.
+
آیا دکتر الهه محقق منتظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه محقق منتظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه محقق منتظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه محقق منتظری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه محقق منتظری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر الهه محقق منتظری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه محقق منتظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه محقق منتظری چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر الهه محقق منتظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه محقق منتظری 5 از 5 است.

درباره دکتر الهه محقق منتظریدکتر الهه محقق منتظری dr elahe mohaghegh montazeri از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر الهه محقق منتظری در کرج، بلوار بهشتی، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالبانی، برج قائم، طبقه ۹، واحد ۲۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه محقق منتظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632281743 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه محقق منتظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه محقق منتظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه محقق منتظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه محقق منتظری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه محقق منتظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.