دکتر خدیجه مقدم

دکتر خدیجه مقدم

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

کرج

کد نظام پزشکی

124627
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خدیجه مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خدیجه مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی و خوش برخوردی هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد خوبی دارن فعلا ویزیت شدم تا مراحل بعد

حامد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

﷽░ ۞﴿با عرض سلام، راهنمایی علمی و نحوه وقت‌گزاری دکتر مهربانو خدیجه مقدم والامقام، به عنوان مثال عینی، زبان‌زد برای خاص و عام است... ایشان بسیار بسیار اشراف و دقت نظر بر اصول طبابت دارند و این مهم، در نوع نسخه‌نویسی و گفتار و نتایج درخشان کاری‌شان، برای همگان نمایان است. ماشاءالله... با ارادت و احترام، فکوری؛ همان حاج حامد﴾۞

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر خدیجه مقدم
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهیدبهشتی، حدفاصل چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان شاه کرم، واحد504
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خدیجه مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خدیجه مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خدیجه مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خدیجه مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت خدیجه مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خدیجه مقدم کجا است؟
دکتر خدیجه مقدم 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خدیجه مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر خدیجه مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خدیجه مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خدیجه مقدم متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خدیجه مقدم چه زمانی است؟
دکتر خدیجه مقدم از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خدیجه مقدم چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر خدیجه مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خدیجه مقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر خدیجه مقدمدکتر خدیجه مقدم dr khadijeh moqadam از دکترهای متخصص جراحی لاپاراسکوپی کرج هستند. مطب دکتر خدیجه مقدم در کرج، خیابان شهیدبهشتی، حدفاصل چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان شاه کرم، واحد504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خدیجه مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632223851 , 09105757274 , 02632242640 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خدیجه مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خدیجه مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خدیجه مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خدیجه مقدم متخصص جراحی لاپاراسکوپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاراسکوپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خدیجه مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.