دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی

دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

مشهد

کد نظام پزشکی

70899

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان مفتح

آدرس:

مشهد، چهارراه برق، مفتح 3، ساختمان پزشکان توس طبقه 1، واحد 7

تلفن:05132727755

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان مفتح
مشهد - مشهد، چهارراه برق، مفتح 3، ساختمان پزشکان توس طبقه 1، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید ابوالفضل پورتوانایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی کجا است؟
دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی 1 مطب در مطب خیابان مفتح دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی را ببینید.
+
آیا دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی چه زمانی است؟
دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی


دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی dr abolfazl pourtavanaie از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی مشهد هستند. مطب دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی در مشهد، چهارراه برق، مفتح 3، ساختمان پزشکان توس طبقه 1، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132727755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید ابوالفضل پورتوانایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.