دکتر سید مصطفی عبداللهی

دکتر سید مصطفی عبداللهی

دکترای روانشناسی

دکترای تخصصی روانشناسی سلامت
اصفهان

کد نظام پزشکی

3589
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

دکترای تخصصی روانشناسی سلامت

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

درمانگر اختلالات روانی

مدرس دانشگاه

مترجم کتاب اکت برای افسردگی 

مدرس رویکردهای موج سوم رفتار درمانی

مشاور خانواده و ازدواج

طرحواره درمانگر و درمانگر شفقت مدار

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خيابان توحيد مياني، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢

تلفن:03131315379

اطلاعات مطب هشت بهشت

آدرس:

اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، جنب جهاد دانشگاهی، ساختمان آفاق، مرکز مشاوره پرتو توحید

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مصطفی عبداللهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مصطفی عبداللهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آزاده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دوستانه راهنمایی میکنند ،خیلی هم محترم و مودب هستند. تنش و اضطراب رو اول کم میکنند بعد از طرف توضیح میخوان

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ابتدا کامل به حرف شما گوش میدن هر چیزی رو یادداشت می‌کنن رابطه فوق العاده دوستانه است و بعد صحبت می‌کنن...جامع و کامل

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مصطفی عبداللهی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مصطفی عبداللهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مصطفی عبداللهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مصطفی عبداللهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مصطفی عبداللهی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مصطفی عبداللهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مصطفی عبداللهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی کجا است؟
دکتر سید مصطفی عبداللهی 2 مطب در مطب توحید میانی و مطب هشت بهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مصطفی عبداللهی را ببینید.
+
آیا دکتر سید مصطفی عبداللهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مصطفی عبداللهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مصطفی عبداللهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مصطفی عبداللهی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مصطفی عبداللهی چه زمانی است؟
دکتر سید مصطفی عبداللهی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مصطفی عبداللهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مصطفی عبداللهی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید مصطفی عبداللهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مصطفی عبداللهی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مصطفی عبداللهیدکتر سید مصطفی عبداللهی dr seyed mostafa abdollahi از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی در اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، جنب جهاد دانشگاهی، ساختمان آفاق، مرکز مشاوره پرتو توحید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مصطفی عبداللهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132687631 , 03132687632 , 03132687630 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مصطفی عبداللهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مصطفی عبداللهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مصطفی عبداللهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مصطفی عبداللهی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مصطفی عبداللهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.