دکتر لطفعلی نوروزی

دکتر لطفعلی نوروزی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

65921
%89
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی دانشکده پزشکی، جنب درمانگاه پوسنچی، ساختمان البرز

تلفن:09917363790

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لطفعلی نوروزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لطفعلی نوروزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%89
16 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی بودند من الان گلوم خوب شده.

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوب و مهربونی هستند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر خیلی با تجربه و با روحیه و اخلاق فوق العاده هستن .

مسلم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بد نبودند.

محمدحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لطفعلی نوروزیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لطفعلی نوروزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لطفعلی نوروزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لطفعلی نوروزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لطفعلی نوروزی چقدر است؟
هزینه ویزیت لطفعلی نوروزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لطفعلی نوروزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لطفعلی نوروزی کجا است؟
دکتر لطفعلی نوروزی 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لطفعلی نوروزی را ببینید.
+
آیا دکتر لطفعلی نوروزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لطفعلی نوروزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لطفعلی نوروزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لطفعلی نوروزی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لطفعلی نوروزی چه زمانی است؟
دکتر لطفعلی نوروزی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لطفعلی نوروزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لطفعلی نوروزی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر لطفعلی نوروزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لطفعلی نوروزی 5 از 5 است.

درباره دکتر لطفعلی نوروزیدکتر لطفعلی نوروزی dr lotf ali norozi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر لطفعلی نوروزی در شیراز، خیابان زند، روبه روی دانشکده پزشکی، جنب درمانگاه پوسنچی، ساختمان البرز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لطفعلی نوروزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09917363790 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لطفعلی نوروزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لطفعلی نوروزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لطفعلی نوروزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لطفعلی نوروزی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لطفعلی نوروزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.