دکتر لیدا مشعلی

دکتر لیدا مشعلی

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز

کد نظام پزشکی

94551
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 12 غربی، برج سپید، طبقه 8، واحد 804

تلفن:06133916125

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیدا مشعلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیدا مشعلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیدا مشعلی
نوبت مطب خیابان کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 12 غربی، برج سپید، طبقه 8، واحد 804

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیدا مشعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیدا مشعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیدا مشعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیدا مشعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیدا مشعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا مشعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیدا مشعلی کجا است؟
دکتر لیدا مشعلی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیدا مشعلی را ببینید.
+
آیا دکتر لیدا مشعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا مشعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیدا مشعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیدا مشعلی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیدا مشعلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لیدا مشعلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیدا مشعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیدا مشعلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر لیدا مشعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیدا مشعلی 0 از 5 است.

درباره دکتر لیدا مشعلیدکتر لیدا مشعلی dr lida mashali از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر لیدا مشعلی در اهواز، خیابان کیانپارس، خیابان 12 غربی، برج سپید، طبقه 8، واحد 804 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیدا مشعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133916125 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیدا مشعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیدا مشعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیدا مشعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیدا مشعلی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیدا مشعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.