کد نظام پزشکی

84941

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی
  • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، شریعتی، نرسیده به مترو تجریش، کوچه رضایی، پلاک 4

تلفن:09129677968

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آتوسا کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر آتوسا کریمی
دکتر آتوسا کریمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آتوسا کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آتوسا کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آتوسا کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آتوسا کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت آتوسا کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آتوسا کریمی کجا است؟
دکترآتوسا کریمی مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آتوسا کریمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آتوسا کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آتوسا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آتوسا کریمی متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آتوسا کریمی چه زمانی است؟
دکتر آتوسا کریمی از روز یکشنبه 6 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آتوسا کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آتوسا کریمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آتوسا کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آتوسا کریمی 0 از 5 است.

درباره دکتر آتوسا کریمیدکترآتوسا کریمی dr atousa karimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر آتوسا کریمی در تهران، شریعتی، نرسیده به مترو تجریش، کوچه رضایی، پلاک 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آتوسا کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09129677968 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آتوسا کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آتوسا کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آتوسا کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آتوسا کریمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آتوسا کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.