دکتر علی اصغر توسلی

دکتر علی اصغر توسلی

تخصص داخلی

شیراز
%۸۵
پیشنهاد(از ۲۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

اندوسکوپی، تست ریه و دیابت،لیزر بواسیر

کد نظام پزشکی

۴۱۲۷۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر علی اصغر توسلی

آدرس:

شیراز-خیابان زند-بین ۲۰ متری و فلسطین-ساختمان شایان-طبقه دوم-واحد ۸

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر توسلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر توسلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۰ کاربر)

%۸۵
۱۷ کاربر از ۲۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۸ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر علی اصغر توسلی
ملاحظات

لطفا فقط بابت بواسیر و مشکلات معده نوبت گیری کنید.
حتما بعد از نوبت گیری هست با شماره 09178208790 جهت توصیه های قبل ویزیت هماهنگ شود.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر علی اصغر توسلی
دکتر علی اصغر توسلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر توسلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر توسلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر توسلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر توسلی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر توسلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر توسلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر توسلی کجا است؟
دکتر علی اصغر توسلی 1 مطب در مطب دکتر علی اصغر توسلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی اصغر توسلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر توسلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر توسلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر توسلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر توسلی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر توسلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر توسلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر توسلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر توسلی چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر علی اصغر توسلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر توسلی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر توسلیدکتر علی اصغر توسلی dr aliasghar tavassoli از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر علی اصغر توسلی در شیراز-خیابان زند-بین ۲۰ متری و فلسطین-ساختمان شایان-طبقه دوم-واحد ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر توسلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319690 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر توسلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر توسلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر توسلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر توسلی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر توسلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.