فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر داخلی
  4. دکترهای ورامین
  5. دکتر داخلی ورامین

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای داخلی در ورامین

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر ندا منتهائی

دکتر ندا منتهائی

تخصص داخلی
4.7(63 نظر)
94٪پیشنهاد کاربران
1099نوبت موفق در دکترتو
خدمات: یبوست، گرفتگی شکم (کرامپ شکمی)، گرفتگی (اسپاسم) معده، فشار خون، مشکلات آلرژیک چشم، معاینه فیزیکی سالانه، زخم بستر، مری بارت، خون در ادرار (هماچوری)، سرطان روده بزرگ، تعریق بیش از حد (هیپرهیدروزیس)، کبد الکلی، چکاپ سالیانه، بی اشتهایی، سندروم بهجت، التهاب کیسه صفرا (کوله سیستیت)، سرفه مزمن، پولیپ روده بزرگ، خروسک (کروپ)، انقباض غیرعادی عضلات (دیستونی)، گاستریت (ورم معده)، کبد چرب، آلرژی فصلی، آلرژی بینی، آلرژی، گرمازدگی، سوء هاضمه (دیس پپسی)، نفخ معده، زردی (یرقان)، کمبود آهن، میگرن در قاعدگی، درد لوزالمعده (پانکراتیت)، شوک عفونی (شوک سپتیک)، سندروم شوگرن، درمان اختلال خواب، حساسیت پوستی، سیفیلیس، لوپوس، وبا، آلبومینوری
نوبت‌دهی مطب
ورامین، میدان راه آهن، روبروی دادگستری، برج آسمان، ساختمان برج آسمان، طبقه 3، واحد 10
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر مازیار حسن زاده کیانی

دکتر مازیار حسن زاده کیانی

تخصص داخلی
4.5(48 نظر)
90٪پیشنهاد کاربران
707نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
ورامین، میدان امام حسین (میدان راه آهن)، خیابان بهشتی، ساختمان رادیولوژی خانم دکتر طباطبایی (ساختمان سپهر)
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
نوبت‌دهی مطب
ورامین، خیابان شهدا، ساختمان پزشکان مهدی، جنب داروخانه پارس نوین


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای داخلی در ورامین

دکترهای داخلی در ورامین چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر داخلی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. داخلی در ورامین از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان داخلی در ورامین در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای داخلی در ورامین نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر داخلی در ورامین و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. داخلی در ورامین در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان داخلی در ورامین در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب ورامین است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان داخلی در ورامین یک دکتر داخلی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر داخلی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای داخلی (متخصص و فوق تخصص) در ورامین

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای داخلی در ورامین ، می توانید به لیست دکترهای داخلی در ورامین در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای داخلی در ورامین نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای داخلی در ورامین توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای داخلی در ورامین نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای داخلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر داخلی ورامین در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر داخلی ورامین در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای داخلی در ورامین شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر داخلی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر داخلی در ورامین می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای داخلی ورامین بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر داخلی در ورامین به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای داخلی ورامین را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر داخلی در ورامین چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر داخلی در ورامین با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای داخلی ورامین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر داخلی در ورامین با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر داخلی در ورامین و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر داخلی در ورامین استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در ورامین

دکتر زنان ورامیندکتر عمومی ورامیندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ورامیندکتر روانشناس ورامیندکتر دندانپزشک ورامیندکتر جراحی عمومی ورامیندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ورامیندکتر قلب ورامیندکتر متخصص ارتوپد ورامیندکتر متخصص چشم پزشک ورامیندکتر متخصص گوش و حلق و بینی ورامیندکتر متخصص تغذیه ورامیندکتر متخصص اورولوژی ورامیندکتر پوست ورامینمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ورامینجراح مغز و اعصاب ورامیندکتر متخصص بیماری های عفونی ورامیندکتر متخصص گوارش و کبد ورامینمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ورامیندکتر بینایی سنجی ورامیندکتر متخصص غدد ورامینمتخصص فیزیوتراپی ورامینمتخصص شنوایی سنجی ورامیندکتر متخصص ریه ورامینمتخصص روماتولوژی ورامیندکتر جراح پلاستیک ورامیندکتر متخصص گفتار درمانی ورامیندکتر متخصص آسم و آلرژی ورامیندکتر متخصص خون و سرطان شناسی ورامیندکتر متخصص کلیه بزرگسالان ورامیندکتر متخصص غدد کودکان ورامیندکتر متخصص کایروپراکتیک ورامیندکتر مامایی ورامینمتخصص رادیوتراپیست ورامینمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ورامیندکتر مشاور دارویی ورامیندکتر متخصص ژنتیک پزشکی ورامیندکتر متخصص طب سنتی ورامیندکتر متخصص درد ورامین