فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر داخلی
  4. دکترهای ری
  5. دکتر داخلی ری

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای داخلی در ری

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر منصوره یحیائی

دکتر منصوره یحیائی

تخصص داخلی / فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
5(3 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
59نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
ری، خیابان قم، روبروی مخابرات شهید منتظری، آزمایشگاه دکتر حیدریان، طبقه پنجم
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 2 تیر
دکتر ابراهیم رادین نیا

دکتر ابراهیم رادین نیا

تخصص داخلی / فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
ری، شهر ری، میدان هادی ساعی، کوچه فروشگاه رفاه، مرکز جراحی حضرت فاطمه زهرا
+1 مطب دیگر
دکتر ویدا حاجی تقی

دکتر ویدا حاجی تقی

تخصص داخلی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
ری، شهر ری ، میدان فرمانداری ، خیابان تبلیغات اسلامی ، درمانگاه فرهنگیان
دکتر محمدرضا کسرائی

دکتر محمدرضا کسرائی

تخصص داخلی / فوق تخصص ریه
نوبت‌دهی مطب
ری، شهرری، خیابان بیات، نبش هادی نفری، ساختمان عقیق، طبقه 3، واحد 10
+1 مطب دیگر


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای داخلی در ری

دکترهای داخلی در ری چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر داخلی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. داخلی در ری از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان داخلی در ری در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای داخلی در ری نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر داخلی در ری و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. داخلی در ری در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان داخلی در ری در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب ری است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان داخلی در ری یک دکتر داخلی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر داخلی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای داخلی (متخصص و فوق تخصص) در ری

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای داخلی در ری ، می توانید به لیست دکترهای داخلی در ری در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای داخلی در ری نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای داخلی در ری توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای داخلی در ری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای داخلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر داخلی ری در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر داخلی ری در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای داخلی در ری شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر داخلی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر داخلی در ری می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای داخلی ری بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر داخلی در ری به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای داخلی ری را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر داخلی در ری چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر داخلی در ری با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای داخلی ری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر داخلی در ری با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر داخلی در ری و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر داخلی در ری استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در ری

دکتر زنان ریدکتر عمومی ریدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ریدکتر روانشناس ریدکتر دندانپزشک ریدکتر جراحی عمومی ریدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ریدکتر قلب ریدکتر متخصص ارتوپد ریدکتر متخصص چشم پزشک ریدکتر متخصص گوش و حلق و بینی ریدکتر متخصص تغذیه ریدکتر متخصص اورولوژی ریدکتر پوست ریمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ریجراح مغز و اعصاب ریدکتر متخصص بیماری های عفونی ریدکتر متخصص گوارش و کبد ریمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ریدکتر بینایی سنجی ریدکتر متخصص غدد ریمتخصص فیزیوتراپی ریمتخصص شنوایی سنجی ریدکتر متخصص ریه ریمتخصص روماتولوژی ریدکتر جراح پلاستیک ریدکتر متخصص گفتار درمانی ریدکتر متخصص آسم و آلرژی ریدکتر متخصص خون و سرطان شناسی ریدکتر متخصص کلیه بزرگسالان ریدکتر متخصص غدد کودکان ریدکتر متخصص کایروپراکتیک ریدکتر مامایی ریمتخصص رادیوتراپیست ریمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ریدکتر مشاور دارویی ریدکتر متخصص ژنتیک پزشکی ریدکتر متخصص طب سنتی ریدکتر متخصص درد ری