دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر علی ابراهیمی

دکتر علی ابراهیمی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

71094
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

رشد و نمو، تغذیه، ختنه، تشخیص و درمان زردی نوزادان

بیمارستان های همکار:

ارجمند و پیامبر اعظم ( ع)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 5، واحد 2

تلفن:03432233095

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی ابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر دارای تشخیص بسیار عالی هستند.

نعیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر فوق‌العاده هستند بسیار مهربان خوش اخلاق دخترم آنفلوآنزا داشت هر دکتری بردم تشخیص ندادن ولی ایشون با یک بار معاینه و تجویز دارو حال دخترم خوب شد.

حیدر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر ابراهیمی بسیار مرد محترم و مؤدب و خوشرویی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی ابراهیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فردوسی
کرمان - کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 5، واحد 2


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو57,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی ابراهیمی کجا است؟
دکتر علی ابراهیمی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی ابراهیمی را ببینید.
+
آیا دکتر علی ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی ابراهیمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی ابراهیمی چه زمانی است؟
دکتر علی ابراهیمی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علی ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی ابراهیمی 5 از 5 است.
درباره دکتر علی ابراهیمی


دکتر علی ابراهیمی dr ali ebrahimy از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر علی ابراهیمی در کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه 5، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432233095 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی ابراهیمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.