دکتر امین دخت امینیان

دکتر امین دخت امینیان

تخصص قلب و عروق

کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش

بیمارستان های همکار:

سیدالشهداء_ حضرت فاطمه زهرا

کد نظام پزشکی

۱۸۷۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

کرمان، پارک نشاط، ابتدای بلوار فردوسی، مجتمع پزشکی آراد، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امین دخت امینیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امین دخت امینیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوسی
دکتر امین دخت امینیان
دکتر امین دخت امینیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین دخت امینیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین دخت امینیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین دخت امینیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین دخت امینیان چقدر است؟
هزینه ویزیت امین دخت امینیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین دخت امینیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین دخت امینیان کجا است؟
دکتر امین دخت امینیان 1 مطب در مطب بلوار فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امین دخت امینیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امین دخت امینیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین دخت امینیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین دخت امینیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین دخت امینیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین دخت امینیان چه زمانی است؟
دکتر امین دخت امینیان از روز یکشنبه 1 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امین دخت امینیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین دخت امینیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر امین دخت امینیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین دخت امینیان 5 از 5 است.

درباره دکتر امین دخت امینیاندکتر امین دخت امینیان amin dokht aminiyan از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق کرمان هستند. مطب دکتر امین دخت امینیان در کرمان، پارک نشاط، ابتدای بلوار فردوسی، مجتمع پزشکی آراد، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین دخت امینیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432235103 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین دخت امینیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین دخت امینیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین دخت امینیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین دخت امینیان تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین دخت امینیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.