دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
محمد صابری

محمد صابری

کارشناس ارشد روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

997

درباره‌پزشک

مرکز مشاوره تخصصی روانشناسی و هیپنوت

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار وکیل آباد

آدرس:

مشهد ، بلوار وکیل آباد بعد از وکیل آباد ۱۳ جنب داروخانه دکتر انصاری ، ساختمان یاس

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمد صابری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمد صابری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار وکیل آباد
مشهد - مشهد ، بلوار وکیل آباد بعد از وکیل آباد ۱۳ جنب داروخانه دکتر انصاری ، ساختمان یاس


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد صابری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد صابری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد صابری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد صابری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد صابری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد صابری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد صابری کجا است؟
دکتر محمد صابری 1 مطب در مطب بلوار وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد صابری را ببینید.
+
آیا محمد صابری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صابری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد صابری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد صابری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد صابری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد صابری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل محمد صابری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد صابری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمد صابری رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد صابری 0 از 5 است.
درباره محمد صابری


دکتر محمد صابری Mohammad saberi از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب محمد صابری در مشهد ، بلوار وکیل آباد بعد از وکیل آباد ۱۳ جنب داروخانه دکتر انصاری ، ساختمان یاس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد صابری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136099199-05136090904 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد صابری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد صابری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد صابری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد صابری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد صابری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.