فتانه آقایی

فتانه آقایی

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناس بالینی
بندرعباس

درباره‌ی پزشک

مشاوره فردی

مشاوره کودک و نوجوان

زوج درمانی و مشاوره خانواده 

آزمون های روانشناسی

مشاوره تحصیلی

برگزاری کارگاه های آموزشی ،تخصصی و عمومی

کد نظام پزشکی

3448

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب روانشناس فتانه آقایی

آدرس:

بندرعباس، بلوار سیدجمالدین اسدآبادی، پاساژ طباطبایی، طبقه اول، مرکز خدمات روانشناسی و مشاره طلوع آرامش

تلفن:09022002342

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فتانه آقایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب روانشناس فتانه آقایی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با فتانه آقایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

فتانه آقایی
فتانه آقایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فتانه آقایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فتانه آقایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فتانه آقایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فتانه آقایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فتانه آقایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فتانه آقایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فتانه آقایی کجا است؟
دکترفتانه آقایی مطب روانشناس فتانه آقایی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فتانه آقایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فتانه آقایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه آقایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فتانه آقایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فتانه آقایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فتانه آقایی چه زمانی است؟
دکتر فتانه آقایی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فتانه آقایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فتانه آقایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فتانه آقایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فتانه آقایی 0 از 5 است.

درباره فتانه آقاییدکترفتانه آقایی Fataneh aghaei از دکترهای متخصص روانشناسی بندرعباس هستند. مطب فتانه آقایی در بندرعباس، بلوار سیدجمالدین اسدآبادی، پاساژ طباطبایی، طبقه اول، مرکز خدمات روانشناسی و مشاره طلوع آرامش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فتانه آقایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022002342 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فتانه آقایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فتانه آقایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فتانه آقایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فتانه آقایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فتانه آقایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.