فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر کار درمانی
  4. دکترهای کرمان
  5. دکتر کار درمانی کرمان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای کار درمانی در کرمان

مرتب‌سازی بر اساس:
سعید خداپرست

سعید خداپرست

کارشناس کار درمانی
5(5 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
کرمان، خیابان بهشتی، کوچه بهشتی 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه 3
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
میلاد تراز

میلاد تراز

کارشناس کار درمانی
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
کرمان، خیابان جهاد، ساختمان باران، طبقه 3
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 6 مرداد
محمد کریمی تکلو

محمد کریمی تکلو

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
کرمان، خیابان استقلال،کوچه 2،انتهای کوچه کلینیک بامداد
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
محسن قانونی

محسن قانونی

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
کرمان، خیابان شفا، کوچه 12، کلینیک تخصصی بازتوانی
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
فریبا قنبری گوهری

فریبا قنبری گوهری

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
کرمان، خیابان شهیدرجایی، روبروی کوچه شماره 7
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 7 مرداد
زکیه نوری کوه بنانی

زکیه نوری کوه بنانی

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
کرمان، خیابان جهاد، کوچه 13، طبقه همکف، مرکز سخن
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 6 مرداد
زهرا شیوخ

زهرا شیوخ

کارشناس کار درمانی
نوبت‌دهی مطب
کرمان، خیابان شفا کوچه12
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
حسین نوری

حسین نوری

کارشناس کار درمانی
0(1 نظر)
نوبت‌دهی مطب
کرمان، بلوار فردوسی، کوچه شماره 10، مرکز توانبخشی نوری
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 4 مرداد


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای کار درمانی در کرمان

دکترهای کار درمانی در کرمان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر کار درمانی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. کار درمانی در کرمان از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان کار درمانی در کرمان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای کار درمانی در کرمان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر کار درمانی در کرمان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. کار درمانی در کرمان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان کار درمانی در کرمان در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب کرمان است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان کار درمانی در کرمان یک دکتر کار درمانی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر کار درمانی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای کار درمانی (متخصص و فوق تخصص) در کرمان

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای کار درمانی در کرمان ، می توانید به لیست دکترهای کار درمانی در کرمان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای کار درمانی در کرمان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای کار درمانی در کرمان توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای کار درمانی در کرمان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای کار درمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر کار درمانی کرمان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر کار درمانی کرمان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای کار درمانی در کرمان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر کار درمانی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر کار درمانی در کرمان می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای کار درمانی کرمان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر کار درمانی در کرمان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای کار درمانی کرمان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر کار درمانی در کرمان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر کار درمانی در کرمان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای کار درمانی کرمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر کار درمانی در کرمان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر کار درمانی در کرمان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر کار درمانی در کرمان استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در کرمان

دکتر زنان کرماندکتر عمومی کرماندکتر متخصص داخلی کرماندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) کرماندکتر روانشناس کرماندکتر دندانپزشک کرماندکتر جراحی عمومی کرماندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرماندکتر قلب کرماندکتر متخصص ارتوپد کرماندکتر متخصص چشم پزشک کرماندکتر متخصص گوش و حلق و بینی کرماندکتر متخصص تغذیه کرماندکتر متخصص اورولوژی کرماندکتر پوست کرمانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرمانجراح مغز و اعصاب کرماندکتر متخصص بیماری های عفونی کرماندکتر متخصص گوارش و کبد کرمانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی کرماندکتر بینایی سنجی کرماندکتر متخصص غدد کرمانمتخصص فیزیوتراپی کرمانمتخصص شنوایی سنجی کرماندکتر متخصص ریه کرمانمتخصص روماتولوژی کرماندکتر جراح پلاستیک کرماندکتر متخصص گفتار درمانی کرماندکتر متخصص آسم و آلرژی کرماندکتر متخصص خون و سرطان شناسی کرماندکتر متخصص کلیه بزرگسالان کرماندکتر متخصص غدد کودکان کرماندکتر متخصص کایروپراکتیک کرماندکتر مامایی کرمانمتخصص رادیوتراپیست کرمانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرماندکتر مشاور دارویی کرماندکتر متخصص ژنتیک پزشکی کرماندکتر متخصص طب سنتی کرماندکتر متخصص درد کرمان