1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای ایلام

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در ایلام

دکترهای پزشک دندانپزشک ایلام

126 پزشک

دکترهای تخصص جراحی دهان، فک و صورت ایلام

1 پزشک

دکترهای تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) ایلام

1 پزشک

دکترهای تخصص دندانپزشکی ترمیمی ایلام

1 پزشک

دکترهای پزشک مشاوره دارویی ایلام

81 پزشک

دکترهای تخصص کار درمانی ایلام

2 پزشک

دکترهای تخصص گفتاردرمانی ایلام

2 پزشک

دکترهای تخصص تغذیه ایلام

42 پزشک

دکترهای تخصص روانشناسی ایلام

6 پزشک

دکترهای تخصص مامایی ایلام

501 پزشک

دکترهای تخصص جراحی مغز و اعصاب ایلام

1 پزشک

دکترهای تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ایلام

1 پزشک

دکترهای تخصص ارتوپدی ایلام

2 پزشک

دکترهای تخصص چشم پزشکی ایلام

2 پزشک

دکترهای تخصص قلب و عروق ایلام

3 پزشک

دکترهای تخصص کودکان و نوزادان ایلام

4 پزشک

دکترهای فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) ایلام

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص ریه ایلام

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) ایلام

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) ایلام

3 پزشک

دکترهای تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) ایلام

2 پزشک

دکترهای تخصص زنان، زایمان و نازایی ایلام

7 پزشک

دکترهای تخصص جراحی عمومی ایلام

1 پزشک

دکترهای پزشک عمومی ایلام

408 پزشک

دکترهای تخصص داخلی ایلام

5 پزشک

دکترهای فوق تخصص قلب و عروق ایلام

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) ایلام

1 پزشک

دکترهای تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) ایلام

2 پزشک

دکترهای تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ایلام

1 پزشک

دکترهای تخصص بیهوشی ایلام

2 پزشک

دکترهای فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان ایلام

1 پزشک

دکترهای تخصص گوش، حلق و بینی ایلام

1 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر ایلام

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص ایلام در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص ایلام در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای ایلام

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص ایلام نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص ایلام مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر ایلام می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص ایلام بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای ایلام نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای ایلام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای ایلام در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای ایلام در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای ایلام شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای ایلام بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای ایلام به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای ایلام را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های ایلام چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای ایلام با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای ایلام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای ایلام با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای ایلام و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای ایلام استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص ایلام

دکتر زنان ایلامدکتر عمومی ایلامدکتر متخصص داخلی ایلامدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ایلامدکتر روانشناس ایلامدکتر دندانپزشک ایلامدکتر جراحی عمومی ایلامدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ایلامدکتر قلب ایلامدکتر متخصص ارتوپد ایلامدکتر متخصص چشم پزشک ایلامدکتر متخصص گوش و حلق و بینی ایلامدکتر متخصص تغذیه ایلامدکتر متخصص اورولوژی ایلامدکتر پوست ایلاممتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ایلامجراح مغز و اعصاب ایلامدکتر متخصص بیماری های عفونی ایلامدکتر متخصص گوارش و کبد ایلاممتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ایلامدکتر بینایی سنجی ایلامدکتر متخصص غدد ایلاممتخصص فیزیوتراپی ایلاممتخصص شنوایی سنجی ایلامدکتر متخصص ریه ایلاممتخصص روماتولوژی ایلامدکتر جراح پلاستیک ایلامدکتر متخصص گفتار درمانی ایلامدکتر متخصص آسم و آلرژی ایلامدکتر متخصص خون و سرطان شناسی ایلامدکتر متخصص کلیه بزرگسالان ایلامدکتر متخصص غدد کودکان ایلامدکتر متخصص کایروپراکتیک ایلامدکتر مامایی ایلاممتخصص رادیوتراپیست ایلاممتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ایلامدکتر مشاور دارویی ایلامدکتر متخصص ژنتیک پزشکی ایلامدکتر متخصص طب سنتی ایلامدکتر متخصص درد ایلام