1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای بیرجند

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در بیرجند

دکترهای تخصص جراحی مغز و اعصاب بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص داخلی بیرجند

3 پزشک

دکترهای فوق تخصص ریه بیرجند

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص زنان، زایمان و نازایی بیرجند

2 پزشک

دکترهای فلوشیپ نازایی و آی وی اف بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص قلب و عروق بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص کودکان و نوزادان بیرجند

2 پزشک

دکترهای فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص گوش، حلق و بینی بیرجند

1 پزشک

دکترهای پزشک عمومی بیرجند

332 پزشک

دکترهای تخصص پاتولوژی (آسیب شناسی) بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص فیزیوتراپی بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص بینایی سنجی بیرجند

2 پزشک

دکترهای تخصص روانشناسی بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص مامایی بیرجند

251 پزشک

دکترهای تخصص شنوایی سنجی بیرجند

1 پزشک

دکترهای پزشک مشاوره دارویی بیرجند

84 پزشک

دکترهای تخصص چشم پزشکی بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بیرجند

1 پزشک

دکترهای فلوشیپ درد بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص پوست، مو و زیبایی بیرجند

2 پزشک

دکترهای پزشک دندانپزشک بیرجند

83 پزشک

دکترهای تخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتیکس) بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص ارتودنسی بیرجند

1 پزشک

دکترهای تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) بیرجند

1 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر بیرجند

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص بیرجند در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص بیرجند در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای بیرجند

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص بیرجند نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص بیرجند مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر بیرجند می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص بیرجند بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای بیرجند نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای بیرجند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای بیرجند در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای بیرجند در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای بیرجند شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای بیرجند بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای بیرجند به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای بیرجند را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های بیرجند چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای بیرجند با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای بیرجند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای بیرجند با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای بیرجند و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای بیرجند استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص بیرجند

دکتر زنان بیرجنددکتر عمومی بیرجنددکتر متخصص داخلی بیرجنددکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) بیرجنددکتر روانشناس بیرجنددکتر دندانپزشک بیرجنددکتر جراحی عمومی بیرجنددکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بیرجنددکتر قلب بیرجنددکتر متخصص ارتوپد بیرجنددکتر متخصص چشم پزشک بیرجنددکتر متخصص گوش و حلق و بینی بیرجنددکتر متخصص تغذیه بیرجنددکتر متخصص اورولوژی بیرجنددکتر پوست بیرجندمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بیرجندجراح مغز و اعصاب بیرجنددکتر متخصص بیماری های عفونی بیرجنددکتر متخصص گوارش و کبد بیرجندمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی بیرجنددکتر بینایی سنجی بیرجنددکتر متخصص غدد بیرجندمتخصص فیزیوتراپی بیرجندمتخصص شنوایی سنجی بیرجنددکتر متخصص ریه بیرجندمتخصص روماتولوژی بیرجنددکتر جراح پلاستیک بیرجنددکتر متخصص گفتار درمانی بیرجنددکتر متخصص آسم و آلرژی بیرجنددکتر متخصص خون و سرطان شناسی بیرجنددکتر متخصص کلیه بزرگسالان بیرجنددکتر متخصص غدد کودکان بیرجنددکتر متخصص کایروپراکتیک بیرجنددکتر مامایی بیرجندمتخصص رادیوتراپیست بیرجندمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی بیرجنددکتر مشاور دارویی بیرجنددکتر متخصص ژنتیک پزشکی بیرجنددکتر متخصص طب سنتی بیرجنددکتر متخصص درد بیرجند