دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای زنجان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در زنجان

تخصص ارتوپدی زنجان

1 پزشک

فلوشیپ جراحی لگن و ران زنجان

1 پزشک

تخصص چشم پزشکی زنجان

3 پزشک

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) زنجان

3 پزشک

تخصص بیهوشی زنجان

1 پزشک

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) زنجان

1 پزشک

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) زنجان

3 پزشک

تخصص داخلی زنجان

9 پزشک

فوق تخصص ریه زنجان

2 پزشک

فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) زنجان

1 پزشک

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) زنجان

1 پزشک

تخصص زنان، زایمان و نازایی زنجان

6 پزشک

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی زنجان

3 پزشک

تخصص قلب و عروق زنجان

5 پزشک

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) زنجان

1 پزشک

فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب زنجان

1 پزشک

تخصص کودکان و نوزادان زنجان

6 پزشک

فوق تخصص بیماری های قلب کودکان زنجان

1 پزشک

فوق تخصص طب نوزادی زنجان

2 پزشک

فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان زنجان

1 پزشک

تخصص گوش، حلق و بینی زنجان

4 پزشک

فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) زنجان

1 پزشک

پزشک عمومی زنجان

8 پزشک

تخصص طب اورژانس زنجان

1 پزشک

تخصص گفتاردرمانی زنجان

1 پزشک

تخصص فیزیوتراپی زنجان

1 پزشک

تخصص بینایی سنجی زنجان

1 پزشک

تخصص تغذیه زنجان

3 پزشک

تخصص روانشناسی زنجان

1 پزشک

تخصص مامایی زنجان

5 پزشک

تخصص شنوایی سنجی زنجان

2 پزشک

پزشک دندانپزشک زنجان

18 پزشک

تخصص جراحی دهان، فک و صورت زنجان

1 پزشک

تخصص پروتزهای دندانی (پروستودانتیکس) زنجان

1 پزشک

تخصص دندانپزشکی کودکان زنجان

1 پزشک

تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) زنجان

1 پزشک

تخصص دندانپزشکی ترمیمی زنجان

1 پزشک

پزشک طب سنتی ایرانی زنجان

1 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر زنجان

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص زنجان در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص زنجان در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای زنجان

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص زنجان نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص زنجان مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر زنجان می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص زنجان بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای زنجان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای زنجان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای زنجان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای زنجان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای زنجان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای زنجان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای زنجان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای زنجان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های زنجان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای زنجان با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای زنجان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای زنجان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای زنجان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای زنجان استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص زنجان

دکتر زنان زنجاندکتر عمومی زنجاندکتر متخصص داخلی زنجاندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) زنجاندکتر روانشناس زنجاندکتر دندانپزشک زنجاندکتر جراحی عمومی زنجاندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) زنجاندکتر قلب زنجاندکتر متخصص ارتوپد زنجاندکتر متخصص چشم پزشک زنجاندکتر متخصص گوش و حلق و بینی زنجاندکتر متخصص تغذیه زنجاندکتر متخصص اورولوژی زنجاندکتر پوست زنجانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) زنجانجراح مغز و اعصاب زنجاندکتر متخصص بیماری های عفونی زنجاندکتر متخصص گوارش و کبد زنجانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی زنجاندکتر بینایی سنجی زنجاندکتر متخصص غدد زنجانمتخصص فیزیوتراپی زنجانمتخصص شنوایی سنجی زنجاندکتر متخصص ریه زنجانمتخصص روماتولوژی زنجاندکتر جراح پلاستیک زنجاندکتر متخصص گفتار درمانی زنجاندکتر متخصص آسم و آلرژی زنجاندکتر متخصص خون و سرطان شناسی زنجاندکتر متخصص کلیه بزرگسالان زنجاندکتر متخصص غدد کودکان زنجاندکتر متخصص کایروپراکتیک زنجاندکتر مامایی زنجانمتخصص رادیوتراپیست زنجانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی زنجاندکتر مشاور دارویی زنجاندکتر متخصص ژنتیک پزشکی زنجاندکتر متخصص طب سنتی زنجاندکتر متخصص درد زنجان