فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر قلب و عروق
  4. دکترهای زنجان
  5. دکتر قلب و عروق زنجان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای قلب و عروق در زنجان

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر آرمین بردبار

دکتر آرمین بردبار

تخصص قلب و عروق
4.7(53 نظر)
93٪پیشنهاد کاربران
878نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمه
فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
نوبت‌دهی مطب
زنجان، نبش خیابان دلجویی و زینبیه شرقی، ساختمان دلجوییف طبقه1، واحد1
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
دکتر حمیدرضا فلاح ابدی کشل

دکتر حمیدرضا فلاح ابدی کشل

تخصص قلب و عروق / فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب
5(14 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
374نوبت موفق در دکترتو
خدمات: سکته قلبی، تست ورزش (تردمیل)، اکوکاردیوگرافی (اکوی قلب)، آنژیوگرافی عروق کرونر، نصب هولتر قلب، حمله قلبی، نارسایی‌ قلبی، هیپرکلسترولمی، کاشت ضربان ساز، پاره شدن (دیسکسیون حاد) آئورت، مجرای شریانی بازPDA، شوک قلبی (کاردیوورژن)، روماتیسم قلبی، ابلیشن قلبی، آریتمی قلب، الکتروفیزیولوژی، نوار قلبی، درد قفسه سینه (آنژین)، تپش قلب بالا (تاکی کاردی)، اسپاسم قلب، آمبولی پا، آمبولی قلب
نوبت‌دهی مطب
زنجان، چهارراه سعدی، کوچه قلعه غربی، ساختمان البرز، طبقه2، واحد8
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر ناهید مبصر

دکتر ناهید مبصر

تخصص قلب و عروق
5(10 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
220نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
زنجان، خیابان دلجویی، ساختمان پزشکان نسیم، طبقه1، واحد1
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر وحید توپچی خسروشاهی

دکتر وحید توپچی خسروشاهی

تخصص قلب و عروق
5(3 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
46نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
خدمات: آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی (اکوی قلب)، تست ورزش (تردمیل)، کاتتریزاسیون قلبی، سکته قلبی، آنژیوگرافی و ونوگرافی، آنژیوگرافی کلیه، آنژیوگرافی‌های پیوندی، واریس، حمله قلبی، نارسایی‌ قلبی، استنت گذاری، هیپرکلسترولمی، سی تی آنژیوگرافی، آنژیوگرافی پریفرال (محیطی)، توانبخشی قلب بازتوانی قلبی، آنژیوپلاستی، آنژیوپلاستی و استنت گذاری، آنژیوپلاستی عروق کرونر (PCI)، آریتمی قلب، نوار قلبی، درد قفسه سینه (آنژین)، تنگی دریچه آئورت، تصلب شرایین (آترواسکلروز)، التهاب عروق خونی (واسکولیت)، تپش قلب بالا (تاکی کاردی)، اسپاسم قلب، آمبولی قلب
نوبت‌دهی مطب
زنجان، کوچه مشکی، چهارراه اول جنوبی، نبش تقاطع سلیم آبادی، ساختمان ایران، طبقه 5، واحد 15
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 30 تیر
دکتر فتانه پیرمحمدی

دکتر فتانه پیرمحمدی

تخصص قلب و عروق
نوبت‌دهی مطب
زنجان، سعدی وسط ،خیابان هفت تیر ،ساختمان اتحاد ،طبقه سوم ، واحد12
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر فاطمه معصومخانی

دکتر فاطمه معصومخانی

تخصص قلب و عروق
172نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
زنجان، چهار راه سعدی، خیابان 7تیر، ساختمان اتحاد، طبقه1، واحد4
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر نصیبه محمدی

دکتر نصیبه محمدی

تخصص قلب و عروق
5(11 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
103نوبت موفق در دکترتو
فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
نوبت‌دهی مطب
زنجان، خیابان دلجویی، ساختمان نسیم، طبقه 2 واحد 8


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای قلب و عروق در زنجان

دکترهای قلب و عروق در زنجان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر قلب و عروق و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. قلب و عروق در زنجان از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان قلب و عروق در زنجان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای قلب و عروق در زنجان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر قلب و عروق در زنجان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. قلب و عروق در زنجان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان قلب و عروق در زنجان در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب زنجان است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان قلب و عروق در زنجان یک دکتر قلب و عروق خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر قلب و عروق خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای قلب و عروق (متخصص و فوق تخصص) در زنجان

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای قلب و عروق در زنجان ، می توانید به لیست دکترهای قلب و عروق در زنجان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای قلب و عروق در زنجان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای قلب و عروق در زنجان توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای قلب و عروق در زنجان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای قلب و عروق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر قلب و عروق زنجان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر قلب و عروق زنجان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای قلب و عروق در زنجان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر قلب و عروق خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر قلب و عروق در زنجان می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای قلب و عروق زنجان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر قلب و عروق در زنجان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای قلب و عروق زنجان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر قلب و عروق در زنجان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر قلب و عروق در زنجان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای قلب و عروق زنجان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر قلب و عروق در زنجان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر قلب و عروق در زنجان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر قلب و عروق در زنجان استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در زنجان

دکتر زنان زنجاندکتر عمومی زنجاندکتر متخصص داخلی زنجاندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) زنجاندکتر روانشناس زنجاندکتر دندانپزشک زنجاندکتر جراحی عمومی زنجاندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) زنجاندکتر متخصص ارتوپد زنجاندکتر متخصص چشم پزشک زنجاندکتر متخصص گوش و حلق و بینی زنجاندکتر متخصص تغذیه زنجاندکتر متخصص اورولوژی زنجاندکتر پوست زنجانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) زنجانجراح مغز و اعصاب زنجاندکتر متخصص بیماری های عفونی زنجاندکتر متخصص گوارش و کبد زنجانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی زنجاندکتر بینایی سنجی زنجاندکتر متخصص غدد زنجانمتخصص فیزیوتراپی زنجانمتخصص شنوایی سنجی زنجاندکتر متخصص ریه زنجانمتخصص روماتولوژی زنجاندکتر جراح پلاستیک زنجاندکتر متخصص گفتار درمانی زنجاندکتر متخصص آسم و آلرژی زنجاندکتر متخصص خون و سرطان شناسی زنجاندکتر متخصص کلیه بزرگسالان زنجاندکتر متخصص غدد کودکان زنجاندکتر متخصص کایروپراکتیک زنجاندکتر مامایی زنجانمتخصص رادیوتراپیست زنجانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی زنجاندکتر مشاور دارویی زنجاندکتر متخصص ژنتیک پزشکی زنجاندکتر متخصص طب سنتی زنجاندکتر متخصص درد زنجان