فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر گوش، حلق و بینی
  4. دکترهای زنجان
  5. دکتر گوش، حلق و بینی زنجان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر علیرضا جان دانه

دکتر علیرضا جان دانه

تخصص گوش، حلق و بینی
5(7 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
110نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
زنجان، خیابان هفت تیر، ساختمان امین، طبقه اول
دکتر ناتاشا بزرگ زاده

دکتر ناتاشا بزرگ زاده

تخصص گوش، حلق و بینی / فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)
5(4 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
نوبت‌دهی مطب
زنجان، چهارراه سعدی، ساختمان پزشکان مهر
دکتر محمدعلی قربانیان

دکتر محمدعلی قربانیان

تخصص گوش، حلق و بینی
5(4 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
نوبت‌دهی مطب
زنجان، خیابان زینبیه شرقی، اول خیابان دلجویی، ساختمان دلجویی، طبقه 3، واحد 10
دکتر سعید طلائی زنجانی

دکتر سعید طلائی زنجانی

تخصص گوش، حلق و بینی
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
نوبت‌دهی مطب
زنجان، خیابان سعدی وسط، روبروی کتابخانه سهروردی، ساختمان پزشکان سینا
دکتر فرزانه نژادیان

دکتر فرزانه نژادیان

تخصص گوش، حلق و بینی
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
24نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
زنجان، چهارراه سعدی، ساختمان پزشکان البرز، طبقه1، واحد2


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان

دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر گوش، حلق و بینی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. گوش، حلق و بینی در زنجان از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان گوش، حلق و بینی در زنجان در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر گوش، حلق و بینی در زنجان و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. گوش، حلق و بینی در زنجان در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان گوش، حلق و بینی در زنجان در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب زنجان است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان گوش، حلق و بینی در زنجان یک دکتر گوش، حلق و بینی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر گوش، حلق و بینی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی (متخصص و فوق تخصص) در زنجان

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان ، می توانید به لیست دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای گوش، حلق و بینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر گوش، حلق و بینی زنجان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر گوش، حلق و بینی زنجان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای گوش، حلق و بینی در زنجان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر گوش، حلق و بینی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر گوش، حلق و بینی در زنجان می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای گوش، حلق و بینی زنجان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر گوش، حلق و بینی در زنجان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای گوش، حلق و بینی زنجان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر گوش، حلق و بینی در زنجان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر گوش، حلق و بینی در زنجان با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای گوش، حلق و بینی زنجان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر گوش، حلق و بینی در زنجان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر گوش، حلق و بینی در زنجان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر گوش، حلق و بینی در زنجان استفاده کنید

بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در ایران

بهترین دکترهای متخصص در زنجان

دکتر زنان زنجاندکتر عمومی زنجاندکتر متخصص داخلی زنجاندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) زنجاندکتر روانشناس زنجاندکتر دندانپزشک زنجاندکتر جراحی عمومی زنجاندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) زنجاندکتر قلب زنجاندکتر متخصص ارتوپد زنجاندکتر متخصص چشم پزشک زنجاندکتر متخصص تغذیه زنجاندکتر متخصص اورولوژی زنجاندکتر پوست زنجانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) زنجانجراح مغز و اعصاب زنجاندکتر متخصص بیماری های عفونی زنجاندکتر متخصص گوارش و کبد زنجانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی زنجاندکتر بینایی سنجی زنجاندکتر متخصص غدد زنجانمتخصص فیزیوتراپی زنجانمتخصص شنوایی سنجی زنجاندکتر متخصص ریه زنجانمتخصص روماتولوژی زنجاندکتر جراح پلاستیک زنجاندکتر متخصص گفتار درمانی زنجاندکتر متخصص آسم و آلرژی زنجاندکتر متخصص خون و سرطان شناسی زنجاندکتر متخصص کلیه بزرگسالان زنجاندکتر متخصص غدد کودکان زنجاندکتر متخصص کایروپراکتیک زنجاندکتر مامایی زنجانمتخصص رادیوتراپیست زنجانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی زنجاندکتر مشاور دارویی زنجاندکتر متخصص ژنتیک پزشکی زنجاندکتر متخصص طب سنتی زنجاندکتر متخصص درد زنجان