1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای سمنان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در سمنان

دکترهای تخصص گفتاردرمانی سمنان

1 پزشک

دکترهای تخصص فیزیوتراپی سمنان

1 پزشک

دکترهای تخصص تغذیه سمنان

2 پزشک

دکترهای تخصص روانشناسی سمنان

12 پزشک

دکترهای تخصص مامایی سمنان

16 پزشک

دکترهای تخصص شنوایی سنجی سمنان

2 پزشک

دکترهای تخصص ژنتیک پزشکی سمنان

1 پزشک

دکترهای پزشک عمومی سمنان

18 پزشک

دکترهای تخصص طب کار سمنان

1 پزشک

دکترهای تخصص طب فیزیکی و توانبخشی سمنان

1 پزشک

دکترهای تخصص قلب و عروق سمنان

6 پزشک

دکترهای تخصص کودکان و نوزادان سمنان

4 پزشک

دکترهای تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری سمنان

2 پزشک

دکترهای تخصص ارتوپدی سمنان

2 پزشک

دکترهای تخصص چشم پزشکی سمنان

2 پزشک

دکترهای تخصص داخلی سمنان

6 پزشک

دکترهای فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان سمنان

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) سمنان

1 پزشک

دکترهای پزشک دندانپزشک سمنان

5 پزشک

دکترهای تخصص بیهوشی سمنان

1 پزشک

دکترهای تخصص پوست، مو و زیبایی سمنان

2 پزشک

دکترهای تخصص جراحی عمومی سمنان

1 پزشک

دکترهای تخصص گوش، حلق و بینی سمنان

2 پزشک

دکترهای فوق تخصص ریه سمنان

2 پزشک

دکترهای فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) سمنان

1 پزشک

دکترهای فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) سمنان

1 پزشک

دکترهای تخصص زنان، زایمان و نازایی سمنان

7 پزشک

دکترهای تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) سمنان

1 پزشک

دکترهای پزشک مشاوره دارویی سمنان

3 پزشک

دکترهای تخصص کار درمانی سمنان

1 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر سمنان

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص سمنان در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص سمنان در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای سمنان

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص سمنان نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص سمنان مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر سمنان می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص سمنان بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای سمنان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای سمنان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای سمنان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای سمنان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای سمنان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای سمنان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای سمنان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای سمنان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های سمنان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای سمنان با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای سمنان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای سمنان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای سمنان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای سمنان استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص سمنان

دکتر زنان سمناندکتر عمومی سمناندکتر متخصص داخلی سمناندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) سمناندکتر روانشناس سمناندکتر دندانپزشک سمناندکتر جراحی عمومی سمناندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) سمناندکتر قلب سمناندکتر متخصص ارتوپد سمناندکتر متخصص چشم پزشک سمناندکتر متخصص گوش و حلق و بینی سمناندکتر متخصص تغذیه سمناندکتر متخصص اورولوژی سمناندکتر پوست سمنانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) سمنانجراح مغز و اعصاب سمناندکتر متخصص بیماری های عفونی سمناندکتر متخصص گوارش و کبد سمنانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی سمناندکتر بینایی سنجی سمناندکتر متخصص غدد سمنانمتخصص فیزیوتراپی سمنانمتخصص شنوایی سنجی سمناندکتر متخصص ریه سمنانمتخصص روماتولوژی سمناندکتر جراح پلاستیک سمناندکتر متخصص گفتار درمانی سمناندکتر متخصص آسم و آلرژی سمناندکتر متخصص خون و سرطان شناسی سمناندکتر متخصص کلیه بزرگسالان سمناندکتر متخصص غدد کودکان سمناندکتر متخصص کایروپراکتیک سمناندکتر مامایی سمنانمتخصص رادیوتراپیست سمنانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی سمناندکتر مشاور دارویی سمناندکتر متخصص ژنتیک پزشکی سمناندکتر متخصص طب سنتی سمناندکتر متخصص درد سمنان