دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای زاهدان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در زاهدان

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری زاهدان

1 پزشک

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) زاهدان

1 پزشک

تخصص پوست، مو و زیبایی زاهدان

1 پزشک

تخصص جراحی عمومی زاهدان

3 پزشک

فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) زاهدان

1 پزشک

فلوشیپ جراحی پستان زاهدان

1 پزشک

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) زاهدان

3 پزشک

تخصص جراحی مغز و اعصاب زاهدان

3 پزشک

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) زاهدان

1 پزشک

تخصص داخلی زاهدان

4 پزشک

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان زاهدان

1 پزشک

فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) زاهدان

1 پزشک

فوق تخصص ریه زاهدان

1 پزشک

فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) زاهدان

1 پزشک

تخصص زنان، زایمان و نازایی زاهدان

7 پزشک

فلوشیپ نازایی و آی وی اف زاهدان

1 پزشک

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی زاهدان

1 پزشک

فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان زاهدان

1 پزشک

تخصص کودکان و نوزادان زاهدان

4 پزشک

فوق تخصص طب نوزادی زاهدان

1 پزشک

تخصص پزشکی هسته‌ای زاهدان

1 پزشک

پزشک عمومی زاهدان

8 پزشک

تخصص فیزیوتراپی زاهدان

3 پزشک

تخصص روانشناسی زاهدان

1 پزشک

تخصص شنوایی سنجی زاهدان

1 پزشک

پزشک دندانپزشک زاهدان

5 پزشک

تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) زاهدان

3 پزشک

تخصص کار درمانی زاهدان

1 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر زاهدان

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص زاهدان در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص زاهدان در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای زاهدان

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص زاهدان نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص زاهدان مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر زاهدان می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص زاهدان بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای زاهدان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای زاهدان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای زاهدان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای زاهدان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای زاهدان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای زاهدان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای زاهدان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای زاهدان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های زاهدان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای زاهدان با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای زاهدان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای زاهدان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای زاهدان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای زاهدان استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص زاهدان

دکتر زنان زاهداندکتر عمومی زاهداندکتر متخصص داخلی زاهداندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) زاهداندکتر روانشناس زاهداندکتر دندانپزشک زاهداندکتر جراحی عمومی زاهداندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) زاهداندکتر قلب زاهداندکتر متخصص ارتوپد زاهداندکتر متخصص چشم پزشک زاهداندکتر متخصص گوش و حلق و بینی زاهداندکتر متخصص تغذیه زاهداندکتر متخصص اورولوژی زاهداندکتر پوست زاهدانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) زاهدانجراح مغز و اعصاب زاهداندکتر متخصص بیماری های عفونی زاهداندکتر متخصص گوارش و کبد زاهدانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی زاهداندکتر بینایی سنجی زاهداندکتر متخصص غدد زاهدانمتخصص فیزیوتراپی زاهدانمتخصص شنوایی سنجی زاهداندکتر متخصص ریه زاهدانمتخصص روماتولوژی زاهداندکتر جراح پلاستیک زاهداندکتر متخصص گفتار درمانی زاهداندکتر متخصص آسم و آلرژی زاهداندکتر متخصص خون و سرطان شناسی زاهداندکتر متخصص کلیه بزرگسالان زاهداندکتر متخصص غدد کودکان زاهداندکتر متخصص کایروپراکتیک زاهداندکتر مامایی زاهدانمتخصص رادیوتراپیست زاهدانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی زاهداندکتر مشاور دارویی زاهداندکتر متخصص ژنتیک پزشکی زاهداندکتر متخصص طب سنتی زاهداندکتر متخصص درد زاهدان